Hotel Orea Voroněž II

  Křížkovského 49, Brno - zobrazit na mapě

.Orea Hotel Voroněž II byl otevřen v roce 1980 a nově zrekonstruován v roce 2001. Hotel leží v těsné blízkosti areálu Veletrhy Brno, a.s. Hotel je též dostupný městskou hromadnou dopravou.


Ve své třídě nesrovnatelně kvalitní ubytování za bezkonkurenční ceny v nově zrekonstruovaných pokojích. Pokoje a suite třídy economy s koupelnou, WC, telefonem s přímou volbou, TV se satelitními programy. Pro bezpečnost hostů jsou pokoje také vybaveny požárními kouřovými hlásiči.


Klimatizované prostory pro konání konferencí, banketů, prezentaci produktů, incentivní turistiku a jiné příležitosti, až pro 800 hostů. Koktejly a recepce až pro 1000 hostů. V kooperaci s Veletrhy Brno a.s. možnost konání konferencí až pro 3000 účastníků v pavilonech přilehlého výstaviště.


Kongresové centrum Orea hotelu Voroněž nabízí jedinečnou možnost prezentací, konferencí, sympozií a kongresů, ale i společenských akcí. Kapacitní možnosti a technické vybavení poskytují pořadatelům záruku stoprocentní úspěšnosti akcí. Skvělé podmínky ve spojení s ubytováním až 900 osob pod jednou střechou zefektivňují využití jednacího času.


Méně o hotelu ...


Rezervace pobytu:

312 243 298     777 928 789
pondělí až pátek 9:00 -17:00
hotel-orea-voronez-2@toprague.cz


Hodnotový voucher Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Orea Voroněž II Brno věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Orea Voroněž II Brno se můžete ubytovat v den příjezdu od 13:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.